Chudneme veselo (citáty)

weight-loss-850601_1280Konečne viem, kde sa berie moje sádlo! Normálne používam pri sprchovaní zvyšok šampónu na vlasy. Dnes som sa pozrela na nápis na obale a beda! Stojí tam: „Pre väčší objem a plnosť.“ Sakra. Teraz je jasné, prečo nemôžem schudnúť! Ale mám riešenie: odteraz sa budem umývať s Jarou. Na tej je totiž napísané: Odstráni aj veľmi odolný tuk.

  • Môj muž miluje sladké čokoládové kokosové tyčinky, oblátky, banániky v čokoláde atď. Pri nákupe v Kauflande ukladáme všetko do tašiek piate cez deviate a doma to vysypeme a upratujeme, kam to patrí.
    Manžel sa iniciatívne podujal na vybaľovanie nákupu a svoje milované tyčinky si odniesol do svojho šuflíka. Lenže sa mu k tým dobrotám primiešala aj jedna malá náhradná kocka do WC, čo sa dáva do obalu a zavesí v záchodovej mise. Večer pri televízore počujem ako vždy typické rozbaľovanie a šuchotanie, zahryznutie a cucanie.
    Odrazu vyskočil z pohovky, rozsvietil a zreval: „Fujtajbl, čo to robia za hnoj, zasa nejaká inovácia!!!“ No skrátka, maškrtný ako pes a už nevie, čo by zožral….
  • Ide veľmi obézna pani po námestí. Stretne ju bezdomovec a žobre: „Pani, dajte mi euro, už šesť dní som nič nejedol.“ Pani sa naňho dlho zahľadí a odpovie: „Chcela by som mať vašu vôľu…“
  • Kalórie sú malé potvory, ktoré nám v noci vlezú do skrine a prešívajú nám veci, aby nám boli stále menšie… Už mám tých potvoriek plný šatník….
  • Včera som skúsila na chudnutie namiesto zeleného čaju zelený salám. Za dve hodiny som schudla tri kilá.

 Chudnite s nami.